New You Laser

4.2
(51)

New You Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 45 W 46th St f3, New York – USA

Telefon : (212) 582-3500

New You Laser Yol Tarifi

New You Laser USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 45 W 46th St f3, New York – USA olan New You Laser, işletmesine (212) 582-3500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca New You Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan New You Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. New You Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak New You Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan New You Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. New You Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. New You Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada New You Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

New You Laser Yorumları

  1. Bu benim ilk kez bu mağazaya geliyorum ve içeri girdiğim an yaptığım için çok mutlu oldum, hostes için saf aşk 5 yıldız tarafından karşılandım. Sonra prosedürümü yapmaya gittim çünkü programlara uygunlar, teknisyen 5 yıldız alıyor, kendimi çok mutlu hissettirdi, bir kaplıcada olduğumu düşündüm, ofis çok güzel kokuyor ve hisler doğru. Lazer epilasyon için tek durağınız burası olmasını şiddetle tavsiye ederim.

  2. İlk defa harika bir deneyim yaşadım! Herkes tarafından bir gülümseme ile karşılandı. Tedavim çok hızlı ve sandığım kadar acı verici değildi. İkinci tedavimi bekleyemem, zaten çok iyi çalışıyor!

Bir cevap yazın