Newshape Clinic

4.5
(10)

Newshape Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alströmergatan 2, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-684 388 88

Newshape Clinic Yol Tarifi

Newshape Clinic

Newshape Clinic Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alströmergatan 2, Stockholm – Sweden olan Newshape Clinic, işletmesine 08-684 388 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Newshape Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Newshape Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Newshape Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Newshape Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Newshape Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Newshape Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Newshape Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Newshape Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Newshape Clinic Yorumları

  1. Bir kuaför salonunun içindeki küçük tedavi odası. Dünyaya pek benzemiyor ama çok yetenekli ve güzel bir terapist, uzun süre çalışmış, işini eksiksiz ve verimli bir şekilde yapıyor. Vücudun birkaç farklı bölgesine IPL uyguladınız ve iyi sonuçlar aldınız. Sofra takımı ve tedavilerden süper memnun.

  2. Şehirdeki en iyi lazer terapisti! Ne yaptığını tam olarak biliyor ve bana ve duyduğum diğer müşterilere çok iyi bakıyor. Bu kliniği bulduğuma sevindim, buraya tekrar tekrar geleceğim.

Comments are closed.