Ninas Laser

5
(3)

Ninas Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Södra Förstadsgatan 16, Malmö – Sweden

Telefon : 073-539 55 20

Ninas Laser Yol Tarifi

Ninas Laser

Ninas Laser Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Södra Förstadsgatan 16, Malmö – Sweden olan Ninas Laser, işletmesine 073-539 55 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ninas Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ninas Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ninas Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ninas Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ninas Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ninas Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ninas Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ninas Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ninas Laser Yorumları

  1. Nina en iyisidir! Koltuk altlarında tek bir kıl bile kalmadı. BİR tek tedaviden sonra. Kendinizi her yönden güvende hissetmenizi sağlar. Ve sen bunu hissetmiyorsun bile! Son derece tavsiye edebilir! Vay!!!! ❤️‍????❤️‍????❤️‍????

  2. Nina profesyonel ve çok iyi bir tavrı var. İlk başta biraz gergindim ama lazer tedavisi acıtmadı ve şimdi tüylerim yok.

  3. Yüzümde her zaman gerçekten çıkmayan küçük bir tüy vardı. Bu yüzden onları haftada bir kez tıraş ediyorum. Bunları sürekli yapmaktan kaçınmak güzel. Nina profesyoneldi ve beni rahat hissettirdi. /Teşekkürler

Comments are closed.