No Hair Studio Rotterdam

4.6
(11)

No Hair Studio Rotterdam adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Goudsesingel 61, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 088 606 4400

No Hair Studio Rotterdam Yol Tarifi

No-Hair Studio Rotterdam

No Hair Studio Rotterdam Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Goudsesingel 61, Rotterdam – Netherlands olan No Hair Studio Rotterdam, işletmesine 088 606 4400 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca No Hair Studio Rotterdam ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan No Hair Studio Rotterdam yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. No Hair Studio Rotterdam hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak No Hair Studio Rotterdam ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan No Hair Studio Rotterdam ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. No Hair Studio Rotterdam için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. No Hair Studio Rotterdam bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada No Hair Studio Rotterdam sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

No Hair Studio Rotterdam Yorumları

  1. Georgina en iyisi! ! Birkaç aydır buraya geliyorum ve onu tanıdığım için çok mutluyum. İşini gerçekten harika yapıyor!! Başkasıyla birlikte olmak isteme. O sadece profesyonel değil, aynı zamanda çok arkadaş canlısı.

  2. Geçen hafta ikinci kez bikini ağdası için geldim. Kızın çok düşük tecrübesi var ama ilk seferinde iyiydi, bu yüzden geri döndüm. Bu sefer balmumu sıcaklığından emin değildi ama yine de cildimde denedi ve beni yaktı. Özür diledi ve balmumu makinesi açıkça kırıldığı için odayı değiştirdik. Bu gerçekten mümkün değil ve en kötüsü, bir fiyat indirimi bile önermemiş olmasıydı. Dürüst olmak gerekirse bunu hiç görmedim ve 10 yıldan fazla bir süredir ağda yapıyorum ve birçok ülkede denedim … Evimden 2 dakika uzaklıkta benim için uygun olan o salonu önermiyorum. Başka bir yer bulacağım.

Comments are closed.