Nuage Laser

4.8
(169)

Nuage Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1130 W Pender St #101, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (778) 379-5444

Nuage Laser Yol Tarifi

NuAGE Laser

Nuage Laser British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1130 W Pender St #101, Vancouver – British Columbia, Canada olan Nuage Laser, işletmesine (778) 379-5444 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nuage Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nuage Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nuage Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nuage Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nuage Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nuage Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nuage Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nuage Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 169

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nuage Laser Yorumları

  1. İnandığım bu firmayı iki yıldır kullanıyorum ve her zaman en iyi hizmeti alıyorum. Sasha, her zaman randevularımı ayarladığım kızdır, o harikadır, her zaman konuşacak bir şeyimiz vardır ve garip bir sessizlik içinde oturmayız. Saçlarım hemen hemen döküldü, bu noktada neredeyse hiç yok. Lazer yaptırmadan önce tıraş ya da ağda yapıyordum ama tıraştan sonra cildim çok tahriş oluyordu ve 2 gün sonra gibi inatçı oluyordum, çok sinir bozucuydu. Ve ağda, özellikle yaz aylarında en iyisi değildi, çünkü yazın her zaman şort/etek giydiğiniz için gerçekten saç uzatamazsınız.

    Lazer dürüst olmak gerekirse benim kurtarıcım, seyahat etme/kamp yapma konusunda endişelenmiyorum çünkü tüy uzatma konusunda buna ihtiyacım yok çünkü zar zor alıyorum. Ve bazılarını alırsam, o kadar ince ve hafifler ki fark etmezsiniz bile. Bu, kendinize yatırım yapmanın harika bir yoludur.
    🙂

  2. İnternette duyduğum hikayelerden ve gördüğüm resimlerden dolayı lazer denemekten hep korkmuşumdur ama bu klinik ve orada çalışan herkes bakış açımı değiştirdi. Lazer epilasyon yaptırmaya geldim ve sonuçlar harika. Konsültasyon randevusundan son randevuya kadar mükemmellikten başka bir şey yoktu. Monika harika bir iş çıkardı ve her zaman harika bir ruh halinde, onu seviyorum. Yapmam gereken her iş için geri geleceğim ❤️❤️❤️❤️

Comments are closed.