Park Laser & Aesthetics Clinic

5
(3)

Park Laser & Aesthetics Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 16 Regent St, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 896 7878

Park Laser & Aesthetics Clinic Yol Tarifi

Park Laser & Aesthetics Clinic

Park Laser & Aesthetics Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 16 Regent St, Nottingham – United Kingdom olan Park Laser & Aesthetics Clinic, işletmesine 0115 896 7878 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Park Laser & Aesthetics Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Park Laser & Aesthetics Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Park Laser & Aesthetics Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Park Laser & Aesthetics Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Park Laser & Aesthetics Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Park Laser & Aesthetics Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Park Laser & Aesthetics Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Park Laser & Aesthetics Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Park Laser & Aesthetics Clinic Yorumları

  1. lazer epilasyon, ilk seanstan çok iyi sonuçlar.
    lazer ağrısızdı ve sadece 6 seansa ihtiyacım vardı.
    Güler yüzlü personel ve temiz çevre

  2. Bugün ilk konsültasyonuma ve lazer yama testime katıldım ve personel çok cana yakındı ve fiyatlar harika! ! Kesinlikle tekrar döneceğim.

  3. Burası %100 tavsiye ederim. Çok temiz ve tüm personel cana yakın ve yardımsever, harika bir deneyim yaşadım ve sonuçlardan çok memnunum. Çok teşekkür ederim!

Comments are closed.