Laser Clinics Uk Nottingham

4.4
(86)

Laser Clinics Uk Nottingham adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 18, Victoria Centre, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 824 4820

Laser Clinics Uk Nottingham Yol Tarifi

Laser Clinics UK - Nottingham

Laser Clinics Uk Nottingham United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 18, Victoria Centre, Nottingham – United Kingdom olan Laser Clinics Uk Nottingham, işletmesine 0115 824 4820 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Clinics Uk Nottingham ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Clinics Uk Nottingham yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Clinics Uk Nottingham hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Clinics Uk Nottingham ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Clinics Uk Nottingham ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Clinics Uk Nottingham için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Clinics Uk Nottingham bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Clinics Uk Nottingham sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 86

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Clinics Uk Nottingham Yorumları

  1. Zara ile randevum vardı. Çok etkilendim. Acele hissetmedim ya da tedavimi aceleye getirmiş gibi. Parasını ödediğim her alanda her yeri aldı. Beni çok rahatlattı ve bu tedavinin sonucunu görmek için sabırsızlanıyorum (dördüncüm). Onu tekrar görmeyi gerçekten umuyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar teşekkürler Zara ve Laser Clinics Nottingham

  2. Şimdiye kadar 8 lazer seansı oldum ve şu ana kadar sonuçlarımdan memnunum. Tüm personel harika. Bugün çok titiz ve dikkatli olan Kira tarafından görüldüm. Beni rahatlattı ve tedavimden keyif aldım.

  3. Bir süredir buraya geliyorlar. Mükemmel sonuçlar aldınız. Herkes tamamen profesyonel, çok kibar ve tüm sorularımı yanıtladı. Sela özellikle misafirperver ve beni tamamen rahat hissettirdi.

  4. Sevgili Dianne ile bugün 3. mikro iğneleme seansımı yaptım. Son iki seansın sonuçlarından çok memnun kaldım ve bu sefer sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum! Dianne, tedavilerinde titiz olan ve hepsinden önemlisi, sizin için neyin iyi olduğu konusunda dürüst olan çok deneyimli bir terapisttir. Çalışmaları şiddetle tavsiye edilir.

Comments are closed.