Private Sevgi Hospital

3.5
(288)

Private Sevgi Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Paşa Alanı Mahallesi, Sokak 11/a, Paşaalanı – Balıkesir

Telefon : (0266) 246 33 10

Private Sevgi Hospital Yol Tarifi

Private Sevgi Hospital Balıkesir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Paşa Alanı Mahallesi, Sokak 11/a, Paşaalanı – Balıkesir olan Private Sevgi Hospital, işletmesine (0266) 246 33 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Private Sevgi Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Private Sevgi Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Private Sevgi Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Private Sevgi Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Private Sevgi Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Private Sevgi Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Private Sevgi Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Private Sevgi Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 288

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Private Sevgi Hospital Yorumları

  1. Balıkesir gibi bir şehirde sadece bir tane özel hastane olup milleti sömüren bir kurumdan başka biryer değil zaten içerde herkes birilerini şikayet etmek için ugraşıyor. Yaşlı hastaya devlet sosyal güvence tanımış geliyorsun doktor kadrolarıda emekli uzmanlar başka kaliteli bir hekim kadrosu yok, muayene 275, bir röntgen 439 tl aldığınız hizmet sıfır. Telefonda randevu alıp fiyat paylaşmamalarında asıl sebebi buymuş gerçekten çok yazık. Böyle sağlık kurumu olupda asıl hedefleri insanları sömürge olan @saglikbakanligi gereken denetlemeler nasıl yapılıyor?

  2. Kızımı kulak burun Boğaz doktoru nizamettin cengize götürdüm hiç memnun kalmadık azarlar gibi konusuyor insanla 2 yasındaki kızım korkup aglamasına ragmen hiç ılımlı yaklasıp muayene etmeye calısmadı katı ve güler yüzlü Bi doktor degıl orda olmayı hak etmedigini düşünüyorum

  3. Başta Ameliyatımı gerçekleştiren Sayın Dr.Baki AYDOĞAN olmak üzere Genel cerrahi bölümünde emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum

Bir cevap yazın