Sayanora Estetik Yasam Merkezi

1.3
(8)

Sayanora Estetik Yasam Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ofis, Kurt İsmail Paşa 1. Sok. Laleli Apt. D:6, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : (0412) 223 54 58

Sayanora Estetik Yasam Merkezi Yol Tarifi

Sayanora Estetik Yasam Merkezi Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ofis, Kurt İsmail Paşa 1. Sok. Laleli Apt. D:6, Yenişehir – Diyarbakır olan Sayanora Estetik Yasam Merkezi, işletmesine (0412) 223 54 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sayanora Estetik Yasam Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sayanora Estetik Yasam Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sayanora Estetik Yasam Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sayanora Estetik Yasam Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sayanora Estetik Yasam Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sayanora Estetik Yasam Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sayanora Estetik Yasam Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sayanora Estetik Yasam Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sayanora Estetik Yasam Merkezi Yorumları

  1. 1 yıldız bile fazla. Müşteri kaydını yapana kadar ilgi alaka çok iyi. Kaydı yaptiktan sonra parayı aldıktan sonra sıfır ilgi, kandırmaca. Randevu günleri 2 saat bekletme. Cihaz bakımı bahanesiyle 2 ay ya da daha fazla bekletme. Sorunun olduğunda karşında bir muhattap bulamıyorsun. Her sekreter farklı bir şey söylüyor. Yetkili bir isim yok. Müşteriye doymadılar her gün pazar da dahil ful dolu. Randevu ayarlayamıyorsunuz. Ayarlayıp saatinde gidiyorsunuz en az 2 saat bekletiyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır sıfır sıfır sıfır… Kesinlikle uzak durmalısınız. Paranızla rezil olursunuz…i

  2. 1 yıldız çok çok fazla bile sizlere.
    Deniz arkadaşımıza katılıyorum ilk kayıt oluşturdugunuz zaman herşet iyi güzel parayı aldıktan sonra ilgi alaka sıfır. en düşük derecede çalışıyorlar. Ve olurda her seansta para verirseniz memnun kalmassanız dosya kapatma bedeli istiyorlar. Sözleşmeyi imzalamayın zararlı çıkarsınız. Tavsiye etmem hiç kimseye ben pişman oldum sizler pişman olmayın.

  3. Berbat yer parayi aldiktan sonra ilgi alaka sifir temiz degil ben gittim memnun kalmadim hic, hergun yeni bir eleman degisiyor, seans yaptiklari odadaki, uzerine yattiginiz masaya, tek kullanimlik bez ortu takmalari lazim onu bile bazen takmiyolar hijyen sifir disiplin yok, kimin islettigi belirsiz, ortu niye takmiyonuz diyoz virusten dolayi sizin getirmeniz lazim diyolar, amk ozman makineyide biz getirelim

Bir cevap yazın