Salongen Davidshall

4
(5)

Salongen Davidshall adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jörgen Ankersgatan 12, Malmö – Sweden

Telefon : 040-30 43 30

Salongen Davidshall Yol Tarifi

Salongen Davidshall

Salongen Davidshall Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jörgen Ankersgatan 12, Malmö – Sweden olan Salongen Davidshall, işletmesine 040-30 43 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salongen Davidshall ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salongen Davidshall yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salongen Davidshall hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salongen Davidshall ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Salongen Davidshall ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salongen Davidshall için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salongen Davidshall bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salongen Davidshall sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Salongen Davidshall Yorumları

  1. Her zamanki salon ama kesinlikle farklı afro örgülerde iyi. Gördüğüm kadarıyla, bunu yapan epeyce müşteri var.

  2. Şiddetle tavsiye edilir! Profesyonel ve müşterilerini önemsiyor. Her zaman zamanında ve kesinlikle uygun fiyatlı. Celal tarafından gerçekleştirilen tedavilerim: masaj ve lazer epilasyon = süper memnun kaldım ????
    PS, lüks duygusu ile taze tesisler.

Comments are closed.