Sas Lasers

5
(5)

Sas Lasers adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 39 Rodney St, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 07970 367127

Sas Lasers Yol Tarifi

SAS Lasers

Sas Lasers United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 39 Rodney St, Liverpool – United Kingdom olan Sas Lasers, işletmesine 07970 367127 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sas Lasers ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sas Lasers yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sas Lasers hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sas Lasers ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sas Lasers ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sas Lasers için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sas Lasers bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sas Lasers sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sas Lasers Yorumları

  1. Kiki en iyisi teşekkürler, yeni non kıllı yüzüm ????☺️????❤️❤️❤️

  2. SAS Lazerlerine girdiğiniz andan itibaren aldığınız hizmet olağanüstü! Hem Sas hem de Sav ÇOK güzel ve size mükemmel davranıyorlar! Gerçek tedavi gördüklerimin en iyisi ve birçok kıza lazer tedavilerini orada yaptırmalarını tavsiye ettim! Olduğum her zaman, kendimi her zaman son derece rahat hissettim ve mutlu hissederek ayrıldım! 7. tedavimi yaptırdıktan sonra neredeyse tüylerim diken diken oldu ve bu tamamen SAS lazerlere bağlı ve yeterince tavsiye edemedim!????♥️♥️♥️♥️????????????

  3. Muhteşem ve temiz bir alan! Saskia yaptığı işte harika, kibar, sabırlı ve her şeyi çok iyi açıklıyor. Daha fazla tavsiye edemezdim!

Comments are closed.