Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇

3.8
(97)

Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yeni Şehir, 74022. Sk. No:1, Kahramanmaraş Merkez – Kahramanmaraş

Telefon : (0344) 221 63 00

Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

SEHER BAŞARAN GÜZELLİK MERKEZİ

Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ Kahramanmaraş ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yeni Şehir, 74022. Sk. No:1, Kahramanmaraş Merkez – Kahramanmaraş olan Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine (0344) 221 63 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 97

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Seher Başaran Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Bilgi almak için gittim.tırnak mantarı için. 5 seans ayda bir 600 tl bi de krem mi damla mı ne satıyolarmış 150 tl. Bkabilir miym dedm onu karar vernce gösteririz dediler.(başka biri yorumda yzmş zaten göstermediler çünkü internetten fiyatına bakacaktım 20 liralık şeyi 150 liraya satıyolar) neyse tırnağımı göstermek için tırnağımı tuttum aman ellemeyin bulaşıcı cık cık cık gbisinden bişe dedi. Kendini beğenmiş kibirli bir hanımefendi. Kaç senedir bulaşmamış güzellik merkezinde sorunumu anlatırken bulaşacak sanki. Ha bi de düzelecek vs de demiyolar. Şundan çok daha iyi olur yani diyo. Hey Allahm ya

  2. Cilt bakımı yaptırdım evde kendim komedonları sıksam aynı sonucu alıyordum. Kesinlikle derinlemesine bir temizlik yapmamakla beraber siyah noktaları sıktıkları heryerde sivilce çıktı. 2 haftadır çeşitli ilaçlarla onları düzeltmeye çalışıyorum asla bi düzelme olmadı.

  3. Cilt bakımı yaptiriken hangi güneş kremini kullandığımı sorudular söyledim. Aa o sivilce yapar bizim ürünü kullanın kesinlikle dediler. Ben de özellikle belirttim karma cildim olduğunu ve yağlı güneş kremlerin sivilce yaptığını. Dermatolojik ürün olduğunu ve asla sivilce yapmayacağını söylediler. Aldım bir haftada alnım mayın tarlasına döndü ve geçmiyor da . Gerçekten yazık ! Cilt bakımım da gunes kremine verdiğim onca para da çöp oldu .

Comments are closed.