Sensu Health & Beauty

4.2
(59)

Sensu Health & Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sint Jacobstraat 27, Den Haag – Netherlands

Telefon : 070 364 7723

Sensu Health & Beauty Yol Tarifi

Sensu Health & Beauty

Sensu Health & Beauty Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sint Jacobstraat 27, Den Haag – Netherlands olan Sensu Health & Beauty, işletmesine 070 364 7723 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sensu Health & Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sensu Health & Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sensu Health & Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sensu Health & Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sensu Health & Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sensu Health & Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sensu Health & Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sensu Health & Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sensu Health & Beauty Yorumları

  1. Linda Chen harika Akupunktur sağlar. Şiddetli bir bel ağrısı ile geldim ve tedavinin ilk günü ağrıyı azaltmada çok yardımcı oldu. Herhangi bir sırt ağrısı için onu öneriyorum.

  2. Yüzümde lekeler görmeden önce. Birkaç seanstan sonra yüzüm daha temiz ve daha genç görünüyor. Herkese oraya gitmesini tavsiye ederim. İyi ve rahatlatıcı.

  3. Birkaç aydır gerçekten iyi olan shiatsu masajları için geliyorum, bugün süper olan bir tür Rolfing (bağ dokusu salınımı) için bıraktım. Sensu, samimi bir karşılama alacağınız temiz ve güzel bir yerdir. Çok profesyonelce tavsiye edilir.

Comments are closed.