Sermer Güzellik Salonu

5
(28)

Sermer Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 68. Sk. No:2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 60 93

Sermer Güzellik Salonu Yol Tarifi

Sermer Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 68. Sk. No:2, Bornova – İzmir olan Sermer Güzellik Salonu, işletmesine (0232) 999 60 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sermer Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sermer Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sermer Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sermer Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sermer Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sermer Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sermer Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sermer Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sermer Güzellik Salonu Yorumları

  1. Clean and tidy. Very helpful and excellent service. Thank you for a great experience.

    Temiz ve düzenli. Çok yardımcı oluyorlar ve hizmetleri harika. Bu harika tecrübe için çok teşekkür ederiz. Angela

  2. Ser mer güzellik salonu çok kaliteli vede yaptırdığım bir çok işlemlerden memnun kaldim .sempatik güleryüzlü samimi ve dürüst bir işletme..

  3. Çok güzel çok ilgili bir salon kesinlikle herkese tavsiye ederim 🙂

  4. Elif hanim ve tecrübeli personelini tebrik ediyorum,hizmet kalitesiyle tartişilmaz bir işletme ????????????????????

  5. Biz annemle ikimiz lazer için gittik, cilt bakımı da yaptırdık ve çok memnun kaldık, gerçekten dost arkadaş oluyorsunuz zaten sahibi de hemşire ve temizliğe hijyene çok dikkat ediyorlar gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Lazer epilasyon paketimiz bu ay itibariyle bitti, annem ve ben de yüzde seksen beşin üzerinde sonuç elde ettik. Bu gerçekten çok iyi, işerini severek yaptıkları o kadar belli ki tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir