Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi

5
(32)

Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ataköy 7-8-9-10 kasım mahallesi Çobançeşme yanyol cadde No:20/1 Ataköy towers A blok No:61, Bakırköy – İstanbul

Telefon : 0537 476 40 47

Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ataköy 7-8-9-10 kasım mahallesi Çobançeşme yanyol cadde No:20/1 Ataköy towers A blok No:61, Bakırköy – İstanbul olan Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi, işletmesine 0537 476 40 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sevda Ertopcu Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Güvenilir ve kaliteli çalışmalarıyla işinin hakkını veren nadide yerlerden birisi kesinlikle tavsiye ederim.
    Yapacağınız işlem ile alakalı içiniz rahat bir şekilde gidip doğru bilgi edinip işlem yapabilirsiniz müşteri memnuniyeti esası ile ilerleyen Sevda Ertopçu ve ekibinde başarılarının devamını dilerim.

  2. Sevda Hanım o kadar canayakın, o kadar samimi, o kadar içten biri ki. Söylediği her şeye çok güvendim. Hiç pişman etmedi beni. Daha önce epilasyon adına birkaç yer denedim. Çok acı çektim, hiç de memnun kalmadım. Ama burası bir efsane. Ne acı çektim, ne de tüylerim çıktı. 3. seansıma girdim, aşırı memnunum. Resmen tüylerimi bitirdi. Sevgi Hanım’ın muhabbetiyle ve enerjisiyle seanslar nasıl bitiyor anlamıyorsunuz bile. Cilt bakımı da yaptırmayı düşünüyorum. Her işte çok başarılılar. Başarıları, şansları, gülen yüzleri daim olsun. Herkese şiddetle tavsiye ederim

  3. 3 yıldır bakterili akne sorunu yaşıyordum. Sorunumdan dolayı gitmediğim hastane,doktor ve dermatolog kalmamıştı. Genellikle doktora gittiğimde bana sadece ilaç verip yolluyorlardı. Bu nedenden dolayı kullanmadığım ilaç ve krem de kalmamıştı. Hiçbir şekilde sonuç alamıyordum. Tam ümidim tükendiğinde Sevda Ertopçu Güzellik merkezinde tedaviye başladık. Hiç geçmeyecek diye düşündüğüm aknelerim tedaviler sonucu kontrol altına alındı. Şimdi neredeyse hiç aknem çıkmıyor. Uygulanan tedaviler tamamiyle doğal ve sağlıklı. Emin olun kullandığınız roaccutane benzeri haplar vücudunuza çok zarar veriyor. Eğer siz de benim gibi zorlu aknelerle mücadele ediyorsanız mutlaka buraya uğramanızı tavsiye ederim.

  4. Uzun araştirmalarim sonucu Sevda Hanıma gittik ve çok memnunum gerek ilgisi olsun gerek güleryüzlülüğü cok memnunum çoğu yerde maalesef ki seans odaklı çalışıldığı için her yerden cok farkli sadece sonuç odaklı çalışıyor olması beni çok memnun ediyor ve gerek cildiniz olsun gerek lazer konusunda olsun en ince ayrıntılara kadar bilgilendiriyor geçmeyen sivilceleriminde geçmesini sağladı gerçekten amacı sadece para kazanmak olmayan insanlara gerçekten faydalı olan birisi çok çok memnunum

Bir cevap yazın