Sk N Manchester Albert Square

3
(96)

Sk N Manchester Albert Square adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1 Albert Square, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 696 6756

Sk N Manchester Albert Square Yol Tarifi

sk:n Manchester Albert Square

Sk N Manchester Albert Square United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1 Albert Square, Manchester – United Kingdom olan Sk N Manchester Albert Square, işletmesine 0161 696 6756 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sk N Manchester Albert Square ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sk N Manchester Albert Square yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sk N Manchester Albert Square hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sk N Manchester Albert Square ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sk N Manchester Albert Square ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sk N Manchester Albert Square için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sk N Manchester Albert Square bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sk N Manchester Albert Square sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sk N Manchester Albert Square Yorumları

  1. Başlangıçta çok gergindim, buraya ilk gittiğimde erken geçişti. Burada çalışan insanlar olağanüstü ve vücudunuzu paylaşma duygunuza tamamen saygı duyuyorlar. Bir NHS yüz zapıyla başladım ve bu iyiydi. Kişisel bir ödeme göğüs kılı zapping ekledim ve bu gülünç derecede etkiliydi! Göğüs kıllarımın nerede olduğunu hatırlayamıyorum! Nezaket ve etkililik için tamamen tavsiye ederim.

  2. Personel inanılmaz kibar ve yardımseverdi. Amanda, yüz bakımı yaparken de harika olan her şeyi ve süreci açıkladı. Çok misafirperver ve arkadaş canlısı. Hydrafacial harikaydı ve şimdiden bir sonraki randevumu ayırttım!

  3. Eşimle birlikte köstebek kliniğini ziyaret ettik. Hemşire çok profesyonel ve organizeydi. Açıkça çok bilgili ve güven vericiydi. Lekeyi fotoğrafladı ve onu inceleyen dermatoloğa gönderdi ve sonucu 2 saatten kısa sürede bize e-postayla gönderdi. Üstün hizmet. Cildinizdeki herhangi bir leke hakkında endişeleriniz varsa, kesinlikle gidilecek yer burasıdır.

  4. Lazer epilasyonu yeterince öneremem. Acısız, hızlı ve benim için sonuçlar zaten oluyor. Manchester şubesindeki Gemma, son ziyaretimde harikaydı, çok sevimli ve arkadaş canlısıydı. Tedavilerin nasıl gittiğini tamamen tartıştı, her şeyi iki kez kontrol etti ve gitti – muhteşem müşteri hizmetleri.

Comments are closed.