Skin Concept And Laser

4.9
(94)

Skin Concept And Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 133 E 58th St Suite 307, New York – USA

Telefon : (646) 719-1111

Skin Concept And Laser Yol Tarifi

Skin Concept And Laser

Skin Concept And Laser USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 133 E 58th St Suite 307, New York – USA olan Skin Concept And Laser, işletmesine (646) 719-1111 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skin Concept And Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skin Concept And Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skin Concept And Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skin Concept And Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skin Concept And Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skin Concept And Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skin Concept And Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skin Concept And Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 94

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skin Concept And Laser Yorumları

  1. Herhangi bir güzellik bakımı konusunda çok seçiciyim, özellikle yenilikçi bir şey! Ama Endosfer terapisine aşık oldum! İyi durumdayım ama cilt durumumdan ve su tutma nedeniyle genel olarak nasıl göründüğünden memnun değildim. Şimdiye kadar Anastasia ile birkaç tedavi gördüm ve daha mutlu olamam. Kesinlikle gelişme görüyorum! Cilt pürüzsüz ve tonlu ve vücudumdaki aşırı sıvı nedeniyle birkaç kilo verdim.
    12 seanslık kursu bitirmek için sabırsızlanıyorum☺️
    Anastasia gerçekten profesyonel ve harika bir kişiliğe sahip! Çok teşekkür ederim!

  2. Anastasia mutlak en iyisidir! Sağladığı hizmetler konusunda çok tutkulu ve her şeyin nasıl çalıştığını ve ne bekleneceğini açıklamak için harika bir iş çıkarıyor. Endosfer tedavisi harika, invaziv olmayan bir vücut ve yüz bakımıdır. Sadece tonlamakla kalmaz, aynı zamanda harika bir masaj gibi hissettirir. Yüz bakımı sonuçları anında – yüzüm hiç bu kadar kalkık ve taze görünmemişti! Şiddetle tavsiye ederim!

  3. Daha önce farklı bir salonda lazer epilasyon yaptırdım ancak cilt konsepti ve lazerde aldığım hizmetten çok etkilendim. Kullandıkları gibi bir lazer hiç görmemiştim, daha önce tedavi ettiklerime kıyasla neredeyse ağrısızdı. Herkes çok nazikti ve teknisyenim Julia süreci bana net bir şekilde açıkladı ve randevu boyunca kendimi güvende hissetmemi sağladı. Böyle inanılmaz bir fiyat için, şu ana kadar sonuçlarımdan çok memnunum. Saçlarım zar zor görünüyor, yaz için mükemmel! Geri dönmek için sabırsızlanıyorum!

Comments are closed.