Skin Destination

5
(186)

Skin Destination adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 35 Bold St, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0330 175 5905

Skin Destination Yol Tarifi

Skin Destination

Skin Destination United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 35 Bold St, Liverpool – United Kingdom olan Skin Destination, işletmesine 0330 175 5905 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skin Destination ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skin Destination yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skin Destination hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skin Destination ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skin Destination ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skin Destination için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skin Destination bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skin Destination sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 186

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skin Destination Yorumları

 1. Attended for my first session of laser hair removal today. Sam was friendly and welcoming and made me feel very comfortable. Easy to find and nice clean clinic environment. Already looking forward to my next session.

 2. Nihai sonuçlarımdan emin olmak istediğim için bu incelemeyi yazmam biraz zaman aldı.
  Öncelikle iyi şeyler, personel cana yakın ve tesisler çok temiz ve düzenli, makine hiç zarar vermiyor.
  Ancak lazer epilasyon benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu.
  6 seans Hollywood ve koltuk altı için neredeyse 350 £ ödedim (rezervasyon sırasında teklif verildi) Konsültasyon için gittim ve uygun aday olduğum söylendi.
  6 seansın tamamını tamamladıktan ve bakım öncesi ve sonrası tüm tavsiyeleri takip ettikten sonra, sanki tedavileri hiç yaptırmamış gibi olduğumu söylemekten üzüntü duyuyorum.
  Haftada en az iki kez tıraş olmaya geri döndüm ve hala jilet döküntüsü ve batık tüyler alıyorum, bu yüzden lazer epilasyon istedim.
  Kuafördeki bayanlar bana aynı 350 sterline 6 seans daha vermeyi teklif ettiler, ancak ilk 6 seanstan sonra işe yaramadığında bu tutarı tekrar ödememin kesinlikle imkanı yok!
  Ben de paramı çöpe atmış gibi hissediyorum.
  6 tedaviden sonra saç büyümesinde büyük bir azalma olacağını umarak ve anlayarak bunu yapmak için tasarruf kullandığım için bu büyük bir hayal kırıklığı.
  Bu tedaviye kaydolurken dikkatli olun, çünkü bu prosedür için uygun görülmeme rağmen hiç işe yaramadı. İşe yaradığı yerlerde tüylerde veya lekelerde azalma olduğunu bile söyleyemem, çünkü hiç olmadı. Bu bir utanç.

 3. 9 seans lazer epilasyon oldum ve bu hayatımda verdiğim en iyi karardı.
  Klinik güzel ve temiz, kızlar bilgili, profesyonel ve sizi rahatlatıyor ve sonuçlar muhteşem.
  Şiddetle tavsiye ederim!

 4. Lazer epilasyon için burada bulundum ve sonuçlar harika! Personel süper cana yakın ve güvenim arttı. Her şeyden çok memnun!

Comments are closed.