Skin Luxe Clinic

4.9
(56)

Skin Luxe Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 16-20 Regent St, Leeds – United Kingdom

Telefon : 07737 986701

Skin Luxe Clinic Yol Tarifi

Skin Luxe Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 16-20 Regent St, Leeds – United Kingdom olan Skin Luxe Clinic, işletmesine 07737 986701 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skin Luxe Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skin Luxe Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skin Luxe Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skin Luxe Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skin Luxe Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skin Luxe Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skin Luxe Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skin Luxe Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skin Luxe Clinic Yorumları

  1. Bu kliniği seviyorum. Dün ameliyatsız rinoplasti için gittim ve ilk defa bu tür bir işlem yaptığım için oldukça gergindim. Kapıya adım attığım anda hemen karşılandım ve rahat hissetmemi sağladım. Personel çok cana yakın ve Tee tek kelimeyle harika – ne olacağını adım adım anlattı ve sahip olduğum tüm soruları yanıtladı. Sonuçlarımdan ve prosedürün ne kadar hızlı olduğu konusunda çok mutluyum!

    Sevimli personel, birinci sınıf profesyonellik, sevimli klinik estetiği. Sadece hata olamaz.

  2. SKINLUXE aslında benim güzellik kurtarıcım ve sunulan farklı güzellik hizmetlerinden yararlanmak için 7 aydan fazla bir süredir bu kliniğe geliyorum. Bu kliniğe geldiğimde hala çok net hatırlıyorum, beni karşılayan bayan lazer tedavim için elde edeceğim sonuçlar konusunda çok yardımcı, dürüst ve gerçekten şeffaftı. Sonunda onlarla güçlü bir ilişki kurdum ve kısa süre önce bir dolgu (burun) yaptırdım. Birkaç ay önce geçirdiğim kaza nedeniyle burnum tamamen bozulduğu için burnumu gerçekten düzelttiler. Şimdi, gerçekten daha güvende hissediyorum ve ruhum bir çatı katındaymış gibi hissediyorum. Bu kliniği şiddetle tavsiye ederim. Güzel insanlar, son teknoloji hizmetler ve harika sonuçlar.

Bir cevap yazın