Skintastics

4.5
(73)

Skintastics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oostplein 146, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 010 818 6290

Skintastics Yol Tarifi

Skintastics

Skintastics Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oostplein 146, Rotterdam – Netherlands olan Skintastics, işletmesine 010 818 6290 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skintastics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skintastics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skintastics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skintastics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skintastics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skintastics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skintastics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skintastics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 73

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skintastics Yorumları

  1. Lazer epilasyondan mikroiğnelemeye kadar birçok tedavi gördüm ve birkaç yıldır geliyorum. Örneğin lazer epilasyon sağlayan diğer güzellik salonlarıyla karşılaştırıldığında, buradaki hizmet ve profesyonellik çok daha yüksek seviyededir. Tedaviyi açıklamak için zaman alınır ve sizinle birlikte düşünür veya isteklerinizi dinleriz. Örneğin lazer epilasyon, başka yerlerde yapıldığı gibi küçültülmez, ancak cildin nasıl tepki verdiğine gerçekten dikkatle bakılır. Esas olarak Angela ve May Lin tarafından yardım aldım ve şimdiye kadar hep memnun kaldım. Ama aynı zamanda hostesi (Deborah, sanırım) çok cana yakın ve yardımsever buluyorum.

Comments are closed.