Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

4.8
(48)

Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıbel Mahallesi, Kültür Mahallesi, Atatürk Cd Altınanahtarlar Apt. A1 Blok No:2 – Mersin

Telefon : 0539 788 74 09

Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Yol Tarifi

Songül Özcan Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıbel Mahallesi, Kültür Mahallesi, Atatürk Cd Altınanahtarlar Apt. A1 Blok No:2 – Mersin olan Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, işletmesine 0539 788 74 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Songül Özcan Güzellik Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Yorumları

  1. Dr Songül hanımın güler yüzü, samimiyeti ve bilgisiyle birleşmiş tecrübesi ile tanınmış bir klinik. Yaptığı tüm uygulamalarda net ve yalın anlatımı ile bilgilendirmesi ve yaptığı işlemlerin hepsinde başarıları ile tercih edilecek bir kurum. Bir meslektaşı olarak yaptırdığım her uygulamadan çok memnunum.

  2. Songül hanıma cilt leke tedavisi için geldim. Hastayla olan samimi ve sıcak ilgisi ve işini çok iyi yapmasından dolayı çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle iyi bir ekiple çalışıyor. Başarılar diliyorum tüm ekibe… ????????????

  3. Gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edebilirsiniz. Songül Hanım deneyimiyle doğru tedaviye sizi yönlendiriyor ve bilgilendiriyor. Herkes güler yüzlü, samimi ve işinin ehli. Gayet hijyenik standartlarda çalışıyorlar. Her geldiğimde hep memnun ayrılıyorum. Teşekkürler

  4. Burada iğneli Epilasyon yaptırdım yapan görevli ve lazer Epilasyon yapan Açelya isimli kişi beni kandırdı. Çenemdeki kıllar için önce lazerle inceltelim ondan sonra iğneli yapalım yoksa uzun sürer dediler. Onların yüzünden çenemdeki üç tane kıl diğer yerlerde de sakal gibi çıkmaya başladı suratım mahvoldu. Hakkımı asla helal etmiyorum Mersin’de zaten düzgün iş yapan yok. İstanbulda iğneliye başladım, allahtan işini düzgün yapan bir hanımefendiye rastladım da kurtulmak üzereyim bunların yaptığından.

  5. İşinde profesyonel, tüm güncel bilgi ve yayınları takip edip uygulayan saygıdeğer meslektaşım aynı zamanda insani vasıfları, güler yüzü ve ilgisiyle de övgüleri hakediyor

Comments are closed.