S Thetic Clinic Hamburg

4.2
(34)

S Thetic Clinic Hamburg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alsterarkaden 20, Hamburg – Germany

Telefon : 040 70383383

S Thetic Clinic Hamburg Yol Tarifi

S-thetic Clinic Hamburg

S Thetic Clinic Hamburg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alsterarkaden 20, Hamburg – Germany olan S Thetic Clinic Hamburg, işletmesine 040 70383383 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca S Thetic Clinic Hamburg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan S Thetic Clinic Hamburg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. S Thetic Clinic Hamburg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak S Thetic Clinic Hamburg ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan S Thetic Clinic Hamburg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. S Thetic Clinic Hamburg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. S Thetic Clinic Hamburg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada S Thetic Clinic Hamburg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

S Thetic Clinic Hamburg Yorumları

  1. Büyük bir hayal kırıklığı! … Dört yıl önce son kez klinikteydim ve lazer tedavisinden çok memnun kaldım ve doktor çok profesyonel, yetkin ve güzeldi … Ama kadro değişiminden sonra her şey tamamen kötüleşti .. Yeni doktor (Bay Sternberg) ilk konsültasyon sırasında cildime bile bakmadı, ancak hemen bir maliyet planı önerdi, ki bunu tamamen kabul edilemez buldum. Lazer tedavisi de profesyonel değildi, doktorun ne yaptığından kesinlikle haberi olmadığı ve estetik tıp, yüz ve cilt ile hiçbir ilgisi olmadığı izlenimine kapıldım. Yüzümde (burun kıvrımı) yara (yanık) var ve şimdi büyük bir yara izim var. Hayal kırıklığına uğramakla kalmadım, tüm bunları tamamen kabul edilemez buluyorum! Çok para ödüyoruz ve tamamen ilgisiz bir doktor buluyoruz. Herkese tavsiyem: Acele etmeyin, sadece bu alanda çok deneyime sahip yetkin, profesyonel bir doktor arayın, ayrıca uygun eğitim (estetik tıp, cilt, yüz), bu çok çok önemli! Ve çok başarı!

  2. Ben kesinlikle memnunum. Harika ve hoş bir muamele ve resepsiyondaki kızlar da çok iyi 🙂

  3. Belki de “Estetik” veya “Estetik” yazamayanlar tarafından ameliyat edilmemelidir.

  4. Çok güler yüzlü personel ve yetkin doktorlar. Kendimi çok rahat hissettim. Teşekkür ederim!

Comments are closed.