Şüzem Güzellik Merkezi

3.4
(18)

Şüzem Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gevhernesibe Mah Park Bulvarı Mumcular İş Merkezi, Kocasinan – Kayseri

Telefon : (0352) 320 19 19

Şüzem Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Şüzem Güzellik Merkezi Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gevhernesibe Mah Park Bulvarı Mumcular İş Merkezi, Kocasinan – Kayseri olan Şüzem Güzellik Merkezi, işletmesine (0352) 320 19 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şüzem Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şüzem Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şüzem Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şüzem Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Şüzem Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şüzem Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şüzem Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şüzem Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Şüzem Güzellik Merkezi Yorumları

 1. 3 bölge, 12 seans lazer epilasyon yaptırdım. Düzenli gittiğim halde hiçbir sonuç alamadım. bana açıklama olarak “yenileme yapmış, keseleme yapın, vücut yapısı” vs. dediler ama kesinlikle tatmin olmadım.
  Başka bölgeme farklı bir merkezde yaptırdım ve 2 seans gidip bırakmama rağmen %50 azalma oldu. demekki vücüt yapısı değil.

  12 seansta gördüğüm azalma %20, diyebilirim fakat ben buraya başlamadan önce de işlem görmüştüm ve zaten tütlerimde incelme başlamıştı.
  sonuç olarak 12 seans düzenli gittim ve sonuç çok az.
  bana indirimli fiyattan işlem yapmayı teklif ettiler. 12 seansta etki görmediysem asla işe yarayacağını düşünmüyorum, tamamen ticaret. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  ilk anlaştığımızda eğer tüyler bitmezse iğneli epilasyon ile kalanları temizleriz demişlerdi fakat 12 seans sonunda bunun mümkün olmadığını söylediler. epilasyonu tek kişi yapacak dediler, 5 farklı elaman girdi sürekli çalışanları değişiyor. VERİLEN VAATLERE İNANMAYIN!

 2. Eşim için anlaştık. Tüm vücut bizden 1400 lira aldı. 7 seans gittikten 6 ay sonra tüm vucudu eski haline döndü. Aradığımızda da kese yapın v. b. Tavsiyelerde bulundu. Hiç memnun kalmadım.

 3. Gerçekten gittiğinize pişman olursunuz. Sıfır yıldız olsa verirdim.Yüksek fiyat veriyorlar zaten. Bir de indirip yaptık deyip bilgim olmadan bölge çıkardılar. Sonra o bölgeleri eklemek için tekrar ücret biçtiler. Başta anlaştığımızdan çok daha fazlasına geldi. Bu bilgiyi de de ilk seansa girdikten sonra söylediler. İlk seansta girdiğim yerlerin ücretini ödeyip çıkayım dedim tüm paketin 1/3 ünü ödemiş olacağım diye mecbur devam ettim. Şimdi kapanmadan dolayı gidemedim kıllar eski kalınlık ve yoğunlukta çıkmaya başladı ben de bırakmak istedim daha fazla para ödemeden. İptali çin gidince de baan 1300 lira daha borç çıkardı. Kabul etmedim onu Şükran hanımın kendisiyle konuşmaya çalıştım. Bakın başta bana bölge çıkarıp fiyat biçtiniz ama bana demediniz bile sonra o kadar fiyat eklettiniz diyorum hatırlamıyorum diyor .hiç muhatap olmaya bile değmez. Paranıza yazık. Dolandırıcı ve yalancının teki. Kendi çalışanlarına bile yalan söylüyor

Bir cevap yazın