The Vanity Lab

4.8
(311)

The Vanity Lab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1110 Hamilton St #302, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 699-1001

The Vanity Lab Yol Tarifi

The Vanity Lab

The Vanity Lab British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1110 Hamilton St #302, Vancouver – British Columbia, Canada olan The Vanity Lab, işletmesine (604) 699-1001 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Vanity Lab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Vanity Lab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Vanity Lab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Vanity Lab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The Vanity Lab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Vanity Lab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Vanity Lab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Vanity Lab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 311

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Vanity Lab Yorumları

  1. Vanity lab harika bir deneyimdi. Konumu uygun, dekor modern ve çok temizdi. Personel son derece güler yüzlü, profesyonel ve günümüz pazarında mevcut olan ürünler ve tüm prosedürler hakkında son derece bilgili. Üzerime kimyasal peeling işlemi yaptırdım. Her gün çalışabildim ve cildim harika görünüyor!
    İyileşme için verilen tüm bilgileri okumanızı şiddetle tavsiye ederim, Güneş kremi ve yoğun nemlendirici için teşekkürler???? Her ikisine de ihtiyaç vardı ve özellikle cilt soyulduğunda nemlendiriciye.
    Nemlendiriciden dolayı soyulan cildi kimse göremezdi.
    Tekrar yapacak!

  2. Mikro iğneleme ile korkunç bir deneyim. Ürünlere 1000 dolar harcayamadığımda eleştirildim ve ekildim. Yaklaşık 200-300 dolar harcamaya hazırdım ama sonunda ayrıldım. Sonra en kötü sivilce patlaması yaşadım, ergenlikten daha kötü. Başladığımdan daha fazla kırmızı işaretle kaldım. Hiç iyi bir deneyim değildi. İşlemlerimde de takip yok.

  3. Son 2,5 ay içinde iki kez botoks randevum oldu. İlki harikaydı – Dr. Atkinson bilgilendiriciydi, beni rahat ettirdi ve “fazla satış” yapmaya çalışmadı. Farklı bir Dr. ile ikinci randevumda aynı deneyimi yaşamadım, istediğimden fazlasını almam için beni çok baskı altına aldı. Hala çok kibar ve bilgilendirici olduğu için adından bahsetmeyeceğim, başka birinin farklı bir deneyimi olabilir. Destek personeli her zaman güzeldir ve rezervasyon sistemi sorunsuzdur.

Comments are closed.