Venus Beauty Bern

4.5
(23)

Venus Beauty Bern adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kramgasse 15, Bern – Switzerland

Telefon : 031 311 42 42

Venus Beauty Bern Yol Tarifi

Venus Beauty Bern

Venus Beauty Bern Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kramgasse 15, Bern – Switzerland olan Venus Beauty Bern, işletmesine 031 311 42 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Venus Beauty Bern ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Venus Beauty Bern yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Venus Beauty Bern hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Venus Beauty Bern ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Venus Beauty Bern ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Venus Beauty Bern için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Venus Beauty Bern bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Venus Beauty Bern sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Venus Beauty Bern Yorumları

  1. Tamara ile kendimi çok rahat hissettim ve iş iyice yapıldı. Sırada beklemek zorunda kalmadım ve stüdyo da çok güzel. Abonelik kartıyla ödeme yapmak da mükemmel bir şekilde çalıştı. Bir sonraki randevuyu sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  2. Boş vaatler, beklenenden çok daha fazla seans ve ardından iyi bir sonuç yok. Geri bildirimde bulundular ancak yanıt alamadılar ve şimdi geri gelmelerini istemek için eski müşterileri arıyorlar.

  3. Hiç mutlu değildi. Birkaç aydır müşterisi değilim. Şimdi beni arayıp durmamanızı rica ediyorum. Artık randevu istemiyorum. Aksi takdirde kendim iletişime geçeceğim.Teşekkürler!

  4. Harika mağaza ve inanılmaz güzel bayan. Bir etkinlikten sonra lezzetli rulolar sundu ve nadiren bu kadar lezzetli bir şey yiyebildim. Sadece size iyi davranılmasını seviyorsanız tavsiye edebilirim! 🙂

Comments are closed.