Venus Beauty Luzern

4.1
(44)

Venus Beauty Luzern adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zürichstrasse 12, Luzern – Switzerland

Telefon : 041 241 05 75

Venus Beauty Luzern Yol Tarifi

Venus Beauty Luzern

Venus Beauty Luzern Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zürichstrasse 12, Luzern – Switzerland olan Venus Beauty Luzern, işletmesine 041 241 05 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Venus Beauty Luzern ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Venus Beauty Luzern yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Venus Beauty Luzern hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Venus Beauty Luzern ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Venus Beauty Luzern ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Venus Beauty Luzern için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Venus Beauty Luzern bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Venus Beauty Luzern sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Venus Beauty Luzern Yorumları

  1. Daha fazla yıldız verebilseydim yapardım! ! Jasmin & Shaila hem işlerine çok fazla sevgi ve enerji harcayan hem de işini mükemmel ve profesyonelce yapan çok sıcak insanlar. Onlarla lazer epilasyon yapıyorum ve ikinci seferden sonra tüylerimde büyük bir fark gördüm ve fiyatlar da inanılmaz, başka bir yerde muhtemelen iki veya üç katını öderdim. Karmaşık olmayan, iyimser ve eğlenceyi seven insanlardır. Onu yürekten tavsiye edebilirim. Harika gidiyorsun, böyle devam et ve büyük iltifatlar!!!

  2. Profesyonel olmayan karşılama
    Çok fazla kirpik lifting yaptım ve bu benim en kötü ikinci deneyimim 🙂 Kalkmadı bile. Kirpiklerle çalışırken şok edici, açıklama yok ve çok tüf olan başlamadan önce gözlerimi temizlemedi.

  3. Yüz bakımı öncesi ve sırasında net bir iletişim olmaması, çalışanın gerçekten motivasyonsuz olduğunu gördü. Bana tam olarak nasıl ve ne yaptığını açıklamadı bile. Hızlı hareketler. Gözlerim kapalıyken hiçbir şey fark etmediğim için her irkildiğimde! Hala saçlarının bir kısmı görünüyor ve tüm saçını çekmediğini gösteriyor!

  4. Microblading için oradaydım ve fazlasıyla memnunum! Başka yerlere gittim ama sonuç hiç bu kadar güzel olmamıştı! Çok teşekkür ederim, kesinlikle sizinle düzenli bir müşteri olacağım! 🙂

  5. Çok güzel bir atmosfer, güzel dekore edilmiş. İyi müzik, tedavi öncesi iyi eğitim. İyi servis, güzel personel.

  6. Çok sıcak karşılandım, personel ihtiyaçlarıma karşı çok cana yakın ve özenli. Kendimi çok rahat hissediyorum ve birkaç seanstan sonra sonuç aldım.

Comments are closed.