Venus Skin Clinic

4.7
(172)

Venus Skin Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 92 Smithe St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 559-9959

Venus Skin Clinic Yol Tarifi

Venus Skin Clinic

Venus Skin Clinic British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 92 Smithe St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Venus Skin Clinic, işletmesine (604) 559-9959 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Venus Skin Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Venus Skin Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Venus Skin Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Venus Skin Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Venus Skin Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Venus Skin Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Venus Skin Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Venus Skin Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 172

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Venus Skin Clinic Yorumları

  1. Bu kliniği kesinlikle seviyorum. O kadar temiz ve güzel tasarlanmış ki, sahibi ve personeli her şeyi beklentilerinizin üstünde ve ötesinde yapacaktı.
    Lazer epilasyon yaptırmak için buraya gitmeye başladım ve ilk saniyeden çok sevdim. Buradaki lazer, bulunduğum diğer yerlerden farklı olarak acı verici değil.
    Kesinlikle daha fazla cilt bakımı için gideceğim.

  2. This is by far the best clinic I have gone to for laser hair removal. The staff are all super friendly, professional, and knowledgeable. They go above and beyond with their services and their clinic is very clean. 10/10 experience I recommend this place to all of my friends!

Comments are closed.