Victoria Park Medispa

4.6
(134)

Victoria Park Medispa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2105 Rue de la Montagne 3ieme etage, Montréal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 488-8668

Victoria Park Medispa Yol Tarifi

Victoria Park Medispa

Victoria Park Medispa Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2105 Rue de la Montagne 3ieme etage, Montréal – Quebec, Canada olan Victoria Park Medispa, işletmesine (514) 488-8668 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Victoria Park Medispa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Victoria Park Medispa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Victoria Park Medispa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Victoria Park Medispa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Victoria Park Medispa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Victoria Park Medispa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Victoria Park Medispa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Victoria Park Medispa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 134

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Victoria Park Medispa Yorumları

 1. Dün Dr.Sinno ile görüştüm ve böyle bir insan Dr. Ameliyatın tam olarak nasıl olacağını çizimlerle bana ayrıntılı bir şekilde açıklamak için zaman ayırdı. Ben çok görselim, bu yüzden bundan zevk aldım!

  Hemşire çok güzel ve tatlıydı.
  Beni hemen rahatlattı.

  Onları görmeyi düşünüyorsanız, bu en iyi karardır. Onları seçmen için sana binlerce neden vermeye devam edebilirim.

  Ameliyatımı Dr. Sinno ve ekibiyle yapmayı dört gözle bekliyorum. onlara güveniyorum.
  Çok teşekkür ederim.

 2. Buradaki deneyimim her zaman harika olmuştur, Teknisyen (Wean Ibrahim) bana tüm prosedürü açıklamak için zaman ayırdı ve süper nazikti. Ve Yoanna Fitoussi, işlem bittikten sonra dünyanın bütün zamanını benden aldı.

  Sivilce izlerimi onlarla birlikte gidermek için bu prosedürü ikinci kez yaptım ve gelişimim inanılmazdı.

 3. BBL tedavimi Sabrina ile aldım ve ŞAŞIRTICI oldu!
  Yumruk tedavisinden sonra bile cildim harika görünüyordu. Sabrina, tedaviyle ilgili her şeyi açıklamakta çok yardımcı oldu ve tedavi sonrası uygun bir cilt rutinim olduğundan emin olmak için zaman ayırdı. Son derece profesyonel, bilgili ve nazikti. Kesinlikle sonraki birkaç tedavi için geri geliyor!

Comments are closed.