Epiderma

3.8
(66)

Epiderma adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 999 Boul. de Maisonneuve Ouest, Montréal – Quebec, Canada

Telefon : (877) 374-3376 ext. 2637

Epiderma Yol Tarifi

Epiderma

Epiderma Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 999 Boul. de Maisonneuve Ouest, Montréal – Quebec, Canada olan Epiderma, işletmesine (877) 374-3376 ext. 2637 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epiderma ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epiderma yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epiderma hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epiderma ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epiderma ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epiderma için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epiderma bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epiderma sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epiderma Yorumları

 1. Olağanüstü performans.
  Gelir gelmez, bana hemen her şeyi açıklayan ve tüm sorularıma cevap verebilen hostes benimle ilgilendi.
  Performans çok iyi gitti. Sonuçtan memnunum.
  Bu enstitüyü şiddetle tavsiye ediyorum.

 2. Lazer epilasyon için çok hayal kırıklığı yaratan sonuçlar. 2019-2020 yılında müşterisiydim. Yönetici, kaba ve küçümseyen. Sonuçtan şikayet ettiğimde beni son derece rahatsız etti ve hatta düzenli randevu almamanın benim hatam olduğunu söyledi (bir pandemideydik). Bana isteksizce kendimi suçlu hissettiren bir seans teklif etti. Aynı şey üst dudak için de oldu, bana bir nezaket seansı teklif etti ve bunu çok rahatsız edici bulduğum için gitmedim. Bu adresi önermiyorum, diğer epidermalarda daha iyi olabilir. Öte yandan, güzellik uzmanları iyi ve kibar.

 3. Seanslarımdan bu yana 8 ay geçti. İlk başta göbek hizasında sadece bir siyah saçım vardı, şimdi daha çok saçım var!
  Forma seviyesinde geri iter, ancak koltuk altı seviyesinden çok daha az.
  Sonunda en kötüsü, aniden terlediğimde (sıcak çarpması veya stres), koltuk altlarında daha önce hiç yaşamadığım lazere benzer bir ağrım oluyor.
  Hizmete gelince, her zaman çok iyi karşılandım ve seanslar sırasında eşlik ettim.
  Ama lütfen paranı sakla!

 4. Lazer epilasyon, bana her şey anlatıldı, hizmet profesyonel, kibar, nazikti. Acıyor ama bende çok işe yaradı. Teşekkürler!

Comments are closed.