Waxcat Waxing & Sugaring

4.7
(145)

Waxcat Waxing & Sugaring adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Altstädter Str. 13, Hamburg – Germany

Telefon : 040 33422188

Waxcat Waxing & Sugaring Yol Tarifi

Waxcat - Waxing & Sugaring

Waxcat Waxing & Sugaring Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Altstädter Str. 13, Hamburg – Germany olan Waxcat Waxing & Sugaring, işletmesine 040 33422188 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Waxcat Waxing & Sugaring ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Waxcat Waxing & Sugaring yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Waxcat Waxing & Sugaring hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Waxcat Waxing & Sugaring ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Waxcat Waxing & Sugaring ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Waxcat Waxing & Sugaring için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Waxcat Waxing & Sugaring bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Waxcat Waxing & Sugaring sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 145

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Waxcat Waxing & Sugaring Yorumları

  1. Önce sırtıma ve boynuma ağda yapıldı, beklendiği kadar kötü değildi. Bunun ne kadar süreceğini merak ediyorum, hizmeti kesinlikle tekrar kullanacağım Bell gerçekten çok iyi yaptı, sadece tavsiye edebilirim

  2. Was für ein Laden. So schlecht wurde ich noch nie beraten. Das Gesundheitsamt sollte diesen Laden überprüfen. Fliegen im Wacks und die Mitarbeiterin kümmert das überhaupt nicht….

Comments are closed.