Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö

4.3
(55)

Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Roskildevägen 19, Malmö – Sweden

Telefon : 072-391 01 01

Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö Yol Tarifi

Whitelotuskliniken - Skönhetsklinik Malmö

Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Roskildevägen 19, Malmö – Sweden olan Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö, işletmesine 072-391 01 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Whitelotuskliniken Skönhetsklinik Malmö Yorumları

  1. Birkaç yıldır Ruba ile tedavi görüyorum. Asla başkasına gitmeyeceğim. Çok profesyonel ve son derece yetkin.

  2. Her zaman iyi ve hizmet odaklı tedavi, Dr. Ruba yaptığı işte çok iyidir.

  3. Dr. Ben ranzada yatarken Ruba meslektaşına benden bahsetmeye devam etti, meslektaşı “Neden böyle yapıyor?” Diye sordu. (İğneleri sevmediğim ve stres topu yediğim için biraz gergindim) meslektaşı da aynı derecede kaba. tatsız klinik! Buraya gitme! Kapıdan girdiğimde zar zor bir merhaba aldım! Keşke onlarla hiç randevu almasaydım!

  4. 4.5 yıldan beri Ruba ile birlikteyim ve her zaman olduğu gibi memnunum! İsteklerimi dinliyor ama profesyonel görüşleri ile her zaman takdir ettiğim net. Ruba altın kalpli harika bir insan! Bütün terapistler onun gibi olmalı.

    Ve sana Bethlehem Dawit Isaak; Doğru kliniğe gittiğinizden emin misiniz? Çünkü aldığınız algı, buraya geldiğimizde benim ve diğerlerinin sahip olduğu şey değil. Ayrıca iğneden korkuyorsanız yapılacak doğru tedavi olmayabilir. Ne yaptın ki meslektaşı gelip “bunu neden yaptın?” diye sordu. Bir hikayenin her zaman iki tarafı olduğunu unutmayın.

Comments are closed.