Xperience Luxury Salon

4.3
(43)

Xperience Luxury Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Östra Rönneholmsvägen 2, Malmö – Sweden

Telefon : 040-12 22 13

Xperience Luxury Salon Yol Tarifi

Xperience luxury salon

Xperience Luxury Salon Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Östra Rönneholmsvägen 2, Malmö – Sweden olan Xperience Luxury Salon, işletmesine 040-12 22 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Xperience Luxury Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Xperience Luxury Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Xperience Luxury Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Xperience Luxury Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Xperience Luxury Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Xperience Luxury Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Xperience Luxury Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Xperience Luxury Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Xperience Luxury Salon Yorumları

  1. Düzensiz ve özensiz saç kesimi. Bu ziyaretten sonra saç stilimden hiç bu kadar mutsuz olmamıştım. Daha sonra tamamen aynı deneyime sahip tanıdıklarla konuştunuz …
    Süper güzel bir salon olduğu için üzücü ve orada çalışanlar süper güzeldi.

  2. Stajyer Josefin saçımı kesti ve hızlı ve titizdi. Laila gözden geçirdi ve sonuna kadar kesti. İyi bir fiyata güzel bir saç kesimi var. Şık ve temiz tesisler. tavsiye edebilirim!

  3. Laila tarafından kesilmek ve stillendirilmek her zaman güzeldir. Sadece gözlerini kapat ve keyfini çıkar ve sonra “uyan” ve güzel sonucu gör

  4. En kötü servis ve deneyim. Saç kesimi daha da kötü. Zaman tutmaz.
    Bir daha asla

Comments are closed.