Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer

4.7
(6)

Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Halaskar Gazi Cad, Nar Apt No:186 K:1, Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 241 55 50

Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer Yol Tarifi

Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Halaskar Gazi Cad, Nar Apt No:186 K:1, Şişli – İstanbul olan Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer, işletmesine (0212) 241 55 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yasemin Miras Beauty Salon Şişli Lazer Yorumları

  1. Araştırmalarım sonucunda bulduğum en güzel ve temiz merkezlerden biri. Burada karar verdim. Burayı seçtiğim için memnunum. Kendi evinizdeki gibisiniz. Cihazlar güzel. Epilasyon ile başladım. Şimdi üçüncü seansımdayım Gerçekten çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

  2. Bu merkeze gittiğimde kendimi çok mutlu ve rahat hissediyorum. Cilt bakımı ve makyajı
    prosedürler mükemmel. Güler yüzlü ve profesyonel kadrosu onları vazgeçilmez kılıyor.

Bir cevap yazın