Yeslife Estetik

3.2
(11)

Yeslife Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Abdurrahmangazi Mahallesi , Fatih Bulvarı , Lütfi Sevinç İş Merkezi Said Sokak No:1K:2, Sultanbeyli – İstanbul

Telefon : 0552 240 14 01

Yeslife Estetik Yol Tarifi

Yeslife Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Abdurrahmangazi Mahallesi , Fatih Bulvarı , Lütfi Sevinç İş Merkezi Said Sokak No:1K:2, Sultanbeyli – İstanbul olan Yeslife Estetik, işletmesine 0552 240 14 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeslife Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeslife Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeslife Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeslife Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yeslife Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeslife Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeslife Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeslife Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yeslife Estetik Yorumları

  1. Bölgede yeni açılan bir Güzellik Merkezi olmasına rağmen , son derece Temiz ve Hijyen bir nokta.Yaptıkları Uygulamalar hakkında çok iyi bilgi veriyorlar , buda güven oluşturuyor.Cihazları da yeni olduğu için tercih ediyorum.Sizede tavsiye ederim

  2. Yapmış oldukları işlemler hakkında çok güzel bilgi paylaşımında bulundular.Çok temiz bir Güzellik Merkezi açmışlar.Son derece modern bir yer , Cihazları yeni.Tavsiye ediyorum

  3. Yeslife güzellik merkezine ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Hijyen ve hizmet olarak bulunduğu konumun en iyisi diyebilirim herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın