Zeynep Polat Epilasyon

4.7
(55)

Zeynep Polat Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fulya, Ortaklar Cd. No.4, Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 267 43 33

Zeynep Polat Epilasyon Yol Tarifi

Zeynep Polat Epilasyon İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fulya, Ortaklar Cd. No.4, Şişli – İstanbul olan Zeynep Polat Epilasyon, işletmesine (0212) 267 43 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeynep Polat Epilasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeynep Polat Epilasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeynep Polat Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeynep Polat Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zeynep Polat Epilasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeynep Polat Epilasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeynep Polat Epilasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeynep Polat Epilasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zeynep Polat Epilasyon Yorumları

  1. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz asla olumsuz yorumlar sizi yanıltmasın Zeynep Ablanın danışanı olarak o kadar memnunum ki iyi ki tanımışım çenemdeki tek tük tüğlenme için gitmiştim memnun kalınca farklı bölgelerim için gitmeye karar verdim kaş için de gitmeyi
    düşünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum kaşa çok güzel şekil veriyor yalnız bakımını çok güzel yapmanız lazım. Klinik tertemiz, sizi karşılayan personel çok tatlı ihtiyaçı olan birisi var ise en kısa sürede ziyaret etsin sevgiler…

  2. Yanak bölgemdeki tüyler için gitmek istedim. Randevu talep ettim. Ön görüşme olmadan almıyoruz dediler. Tamam dedim. Çekmeköyden Mecidiyeköy e geldim. Kadın yanağımdaki tüylere bakmadı bile. “Tamam ” dedi geri yolladı. “Randevu oluşturmayacak mısınız” dedim, “biz sizi arayacağız randevu veremiyoruz” dediler. Randevularınız dolu ise neden çağırıyorsunuz. Ön görüşmeye çağırdıklarında tüyün yapısına, yoğunluğuna bakmıyorlar bile. Madem bunlara bakılmayacak, randevu verilmeyecek, ne için o kadar yolu gelmemize sebep oluyop, ön görüşmeye çağırıyorsunuz?

Bir cevap yazın