Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu

3
(13)

Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet Mah, Adnan Kahveci Blv. No:6 Kat:4, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : 0532 650 14 34

Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu Yol Tarifi

Zümrüt Güzellik - Şirinevler Güzellik Salonu

Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet Mah, Adnan Kahveci Blv. No:6 Kat:4, Bahçelievler – İstanbul olan Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu, işletmesine 0532 650 14 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zümrüt Güzellik Şirinevler Güzellik Salonu Yorumları

  1. Kesinlikle gitmeyin lazer epilasyona gittim tüylerim azalıcağına çoğaldı makinaları ıpl oldugu ıcın aslında döküldüğünü sanıyorsunuz ama tekrar cıkıyor hemde daha fazla. hem para hem de zamn kaybı ayrıca seanslara işi bilmeyen kişiler giriyor ve cihazı dahi nasıl kullanıcaklarını bilmiyorlar başta anlaştıgınız kişileri ve şartlarıda asla ciddiye almayın çünkü sonuç almayınca daha fazla tüyle kalıyosunuz ortada. Berbat ötesi

  2. Epilasyon paketi aldığım için gelmek zorunda kaldığım ama binlerce kez pişman olduğum , işi bilmeyen eleman, kaba saygısız işletmecilerle dolu amatör bir yer . Gerekli şikayetleri İlçe Sağlık Müdürlüğüne yapacağım . Hala kapanmayıp yeni şubeler açması resmen dolandırıcılık !

  3. Insanin; ancak deneyimli isinde profesyonel isini dogru durust ve guzel kisilerle calisarak guzelgine guzellik katabilir.
    Tesekurler pirlanta guzellik merkezi

  4. Şimdiye kadar hiç bir randevuma zamanında alınmadım ve 1.5 saat kadar bekletildiğim zamanlar da oldu. Hizmet verdiği insanların zamanına saygı duymayan bir işletme.

  5. Gerçekten rezalet bir işletme tüm parayı peşin alıp randevu için her aradığımda uygun saat tok dendi saat vermelerine rağmen kaç defa yanlışlık olmuş diyip geri gönderdiler. Çalışanların işleriyle ilgili en ufak bir deneyimleri kesinlikle tüm vücudu 10-15 dakikaya sığdırabilmeleri gerçekten taktir edilesi bir durum, 2 seneden fazla gittim zaman kaybından başka birşey değil tüylerim azalacağı yerde cidden arttı nereye kadar şikayet edebilirsem edeceğim,dolandırıcılıktan başka birşey değil insanlar sizlere verdikleri parayı kolay kazanamıyor zehir zıkkım olsun

Comments are closed.