Beautification

4.1
(145)

Beautification adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Nottinghamshire County, 3 Clarendon St, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 941 3495

Beautification Yol Tarifi

Beautification

Beautification United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Nottinghamshire County, 3 Clarendon St, Nottingham – United Kingdom olan Beautification, işletmesine 0115 941 3495 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beautification ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beautification yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beautification hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beautification ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beautification ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beautification için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beautification bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beautification sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 145

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beautification Yorumları

  1. Melezlerim ve yüz bakımım büyük bir özenle yapıldı. Güzellik uzmanı mükemmel bir iş çıkarıyor. O gerçekten hassas ve kesin. Yüzdeki tazelik uzun süre kalıcıdır. En yüksek düzeyde dikkat ve kalite ile maksimum etki. Makul bir fiyata. Onları herkese tavsiye ederim.

  2. Hayal kırıklığı yaratan pedikür. Fransızca ipuçları istedim ve beyaz cilaları kalmadığı için bunun mümkün olmadığı söylendi. Tamam, sorun değil, düz bir renk alacağım. Ancak ne yazık ki bu, cildimde ve kütiküllerimde çok dağınık bir ojeye neden oldu ve tırnaklarım garip açılardan törpülendi ve çarpık görünmelerine neden oldu. Salon güzelce dekore edilmiş ve pedikür oldukça ucuz olduğu için iki yıldız, ama geri döneceğimi söyleyemem.

  3. Karım bir yüze çok şiddetli tepki verdi. Durumu ÇOK profesyonelce ele aldılar ve bir Yöneticiden telefon almak için yaklaşık 2 gün beklemek zorunda kaldık. Daha sonra ücretsiz bir manikür teklif ettiler!?!? GÜLÜNÇ.

Comments are closed.