Centre Médical Du Parc

5
(12)

Centre Médical Du Parc adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 21 Rue Lieutenant Colonel Prévost, Lyon – France

Telefon : 07 82 25 49 21

Centre Médical Du Parc Yol Tarifi

Centre médical du Parc

Centre Médical Du Parc France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 21 Rue Lieutenant Colonel Prévost, Lyon – France olan Centre Médical Du Parc, işletmesine 07 82 25 49 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Médical Du Parc ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Médical Du Parc yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Médical Du Parc hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Médical Du Parc ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Médical Du Parc ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Médical Du Parc için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Médical Du Parc bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Médical Du Parc sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Médical Du Parc Yorumları

 1. Lazer epilasyona birkaç ay önce park tıp merkezinde başladım. 2. seanstan itibaren kayda değer sonuçlar elde ettim ve bugün 5 seanstan sonra sonuçtan çok memnunum.
  Olağanüstü sonuca ek olarak, sağlık personelinden çok iyi destek alıyoruz.
  Memnun oldum ve bu merkezi şiddetle tavsiye ediyorum!

 2. Bugün beşinci lazer epilasyon seansımı oldum ve her zaman olduğu gibi her şey mükemmel gitti. Duygularım, acım ve sonucum hakkında endişelenen, dinleyen bir kişiyle uğraşmak zorundayım. Seanslar rahat bir ortamda gerçekleşir. Bu ofisi şiddetle tavsiye ediyorum (bu konuda estetik hizmetler veya tıbbi bakım olmasa da)

 3. Şu anda 3. lazer epilasyon seansımdayım ve hala parkın tıp merkezini seçtiğim için çok mutluyum. Seanslar rahat bir ortamda yapılıyor ve kendimi çok iyi takip edilmiş ve eşlik edilmiş hissediyorum.
  Esneklik, iyi mizah ve hızlı sonuçlar, sadece gitmenizi tavsiye edebilirim!

 4. Épilation au laser effectuée au sein de la clinique du parc en Mai et juin 2022.
  Résultat visible dès la 1ere séance qui a été réalisée par Monsieur Robert. Ce dernier met très à l’aise et prend le temps pour expliquer le fonctionnement de l’opération. Les soins sont de qualités et la douleur est largement supportable.
  Lieu parfait pour les personnes souhaitant s’essayer à l’épilation laser.

Comments are closed.