Dermamode

4.7
(341)

Dermamode adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : RC, 1001 Rue Saint-Antoine O Suite 110, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 223-0787

Dermamode Yol Tarifi

Dermamode

Dermamode Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi RC, 1001 Rue Saint-Antoine O Suite 110, Montreal – Quebec, Canada olan Dermamode, işletmesine (514) 223-0787 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermamode ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermamode yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermamode hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermamode ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermamode ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermamode için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermamode bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermamode sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 341

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermamode Yorumları

  1. İnanılmaz müşteri hizmetleri ve personel ve tedavi süreci basit ve sorunsuzdu! Audrey ile lazerli saç tedavisi seansları yapıyorum ve o mükemmel. İşlem öncesi ve sırasında bana güven verdi, süreç boyunca bana rehberlik etti ve ilk seferim olduğu için benimle çok ilgilendi.
    Audrey tedaviye başladığımda kızarıklığın azalacağından emin olmak için görünür alanlarda başladı ki bu çok düşünceli bir davranıştı.
    Şiddetle tavsiye ederim!

  2. Bu güzel bir alan. Parlak. Temiz. Rahatlatıcı. Mükemmel şehir merkezi konumu. Ne manzara! Hemşirem Jackie olağanüstü bir hizmet verdi. Gergindim ve bana yolun her adımında rehberlik etti ve beni rahatlattı ve tedavi boyunca ilerledikçe her şeyi açıkladı. Şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.