Dermavision

4.3
(4)

Dermavision adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Via Sorengo 18, Lugano – Switzerland

Telefon : 091 225 61 94

Dermavision Yol Tarifi

Dermavision

Dermavision Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Via Sorengo 18, Lugano – Switzerland olan Dermavision, işletmesine 091 225 61 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermavision ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermavision yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermavision hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermavision ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermavision ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermavision için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermavision bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermavision sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermavision Yorumları

  1. Dermavision 3D-Trilogyice lazer beklentilerimin ötesine geçti ve epiLate merkezinin lazerinin işe yaramadığı ince tüyleri bile ortadan kaldırmayı başardı.

    Personel ciddi ve çok yetkin. Öte yandan, Teoxane kalibreli üreticilerle (hyaluronik asitli dolgu maddelerinde dünya lideri) işbirliği yapan sahibinin profesyonel profilinin tanıtıma ihtiyacı yoktur.

    3D-HydrO2 Facial ile tek bir tedaviden sonra bile mükemmel sonuçlar: siyah nokta içermeyen temiz yüz, parlak, pürüzsüz, nemlendirilmiş ve dolgun bir cilt.

    Son olarak, sadece bir kriyolipoliz seansı kalçalarımdaki yağ yastıkçıklarını gözle görülür şekilde azalttı.

    Bazı olayların kronolojisi, genellikle rekabette bir adım önde olduklarını göstermiştir.

Comments are closed.