Ebrumm Güzellik Salonu

4.1
(13)

Ebrumm Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Sümer-2 Sk. No:29/3, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 232 52 62

Ebrumm Güzellik Salonu Yol Tarifi

Ebrumm Güzellik Salonu Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Sümer-2 Sk. No:29/3, Çankaya – Ankara olan Ebrumm Güzellik Salonu, işletmesine (0312) 232 52 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ebrumm Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ebrumm Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ebrumm Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ebrumm Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ebrumm Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ebrumm Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ebrumm Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ebrumm Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ebrumm Güzellik Salonu Yorumları

  1. hem titiz hem işini iyi yapıyor Ebru hanım. İğneli epilasyon olduğu için ilgili bölgenin tamamına yapmıyor. Bölgedeki tüylerde ara ara alarak çalışıyor. Bu hem cildin daha hızlı iyileşmesini sağlıyor hem de çirkin bir görüntü oluşturmuyor. Ayrıca çok tatlış bir kadın. Her randevu da ayrı ilgili davranıyor. Çok memnunum 🙂

  2. Ebru Hanıma gitmeden önce bir kaç yere gittim ama hiç memnun kalmadım, bende bıraktım hata kız kardeşim İstanbulda ve onun gittiği yerede bir seansta olsa gittim çünkü o çok memnundu ve gerçekten dedigi dediği kadar vardı. Ama ben her zaman gidemezdim ve dedim ki keşke böyle bir yer Ankarada da olsa! Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ebru Hanımla tanıştım veeeee dedim işte budur. Daha önce hem param hemde zamanın boşa gitti. Bu yorumu da benim gibi arayış içinde olanlar faydalansın diye yazıyorum.

Bir cevap yazın