Epider Plus Güzelik Merkezi

4.8
(27)

Epider Plus Güzelik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak D. No: 15/12 Kat: 4, Çankaya – Ankara

Telefon : 0532 589 13 39

Epider Plus Güzelik Merkezi Yol Tarifi

Epider Plus Güzelik Merkezi Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak D. No: 15/12 Kat: 4, Çankaya – Ankara olan Epider Plus Güzelik Merkezi, işletmesine 0532 589 13 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epider Plus Güzelik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epider Plus Güzelik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epider Plus Güzelik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epider Plus Güzelik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epider Plus Güzelik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epider Plus Güzelik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epider Plus Güzelik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epider Plus Güzelik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epider Plus Güzelik Merkezi Yorumları

  1. Arkadaş tavsiyesi ile başlayıp memnun olduğum bir yer. Gerçekten temizler, ilgililer. Lazer epilasyon acır falan diyorlardı ama gerçekten öyle bir acısı yok. Etkisi güzel ????????

  2. Temiz güzel ilgili güler yüzlü bir işletme işletme sahibi Berrin hanim işin ehli bir uzman cihazları iyi Aleksandr marka bu işte bir numara bir cihaz tavsiye ederim.

    Beyhan Danyıldız

  3. Bura bir kuaför arkadaşın aracılığı ile geldim ve karşılaştığım güler yüzlü personeller tarafından ilk izlenim harika bir etki yarattı???????? İşlemler esnasında cilt tipine göre uygulanması ve fiyat açısından uygunluğu ile çok memnun kaldım. Şuan 3 arkadaş ile birlikte geliyoruz ???????? Tebrikler Epider Plus

  4. Epider Plus Meşrutiyet caddesi Konur sokak No:25/1 olan şubesine gittim geçen yıl, daha önce buradan hizmet alan bir tanıdığım olmadığı için çok ciddi tereddütlerim vardı. Şimdiye kadar tüm işlemlerimi Nevreste hanım yaptı, onun olmadığı günlerde randevularımı erteledim. Bu tür işlemlerde merkez cihaz elbette önemli ama uygulayan kişinin yetkinliği de çok çok çok önemli, ben de çok şanslıyım:) Nevreste Hanımcım iyi ki varsınız…

  5. Ücretler çok pahalı ve işlem sonrası bir kağıda imza attırmak çok aptalca.Ben imza atmadım siz de imza atmayın.Hayatımda ilk defa bir kuaförde işlem sonrası imza atıldığını öğrendim.

Bir cevap yazın