Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇

5
(20)

Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : hacılar mahallesi, 6. Kültür Sk., Osmangazi – Bursa

Telefon : 0530 906 18 97

Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi hacılar mahallesi, 6. Kültür Sk., Osmangazi – Bursa olan Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0530 906 18 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Evri̇m Ak Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Evrim hnm işini çok severek emek vererek hakkıyla profesyonel yapıyor.Güler yüzü ilgisi de ayrıca çok hoşuma gitti kendimi iyi hissettirdi çok tereddüt etmiştim giderken çok zor karar vermiştim uzun zamandır kaşlarımdaki boşluklardan kendimi kötü hissediyordum sonunda yaptırdım çevrem eşim çok beğendiler o kadar doğalki kötü olumsuz tepki veren olmadi kısacası evrim ak güzellik salonu herkese tavsiye ederimmm.işinde uzman evrim hnm çok teşekkür ederimmm.

  2. Evrim hanım gercekten işinin ehlî ben çok ama çok memnun kaldım. Nasıl isterseniz o şekilde uygulama yapıyor ve sonuca beraber karar veriyorsunuz( en güzeli bu) Tereddütsüz tavsiye ediyorum. ❤ ayrıca okadar sempatik okadar sıcak ki kendinizi evinizdeki kadar rahat hissediyorsunuz ????

  3. Yaklaşık 2 senedir gittiğim bir yer ve henüz memnun kalmadığım bir işlemi olmadı. Evrim hanım hem çok güleryüzlü hem de işinde çok profesyonel. Hiç tereddüt etmemelisiniz ????

  4. Evrim ak güzellik salonuna lazer epilasyon için gittim cilt bakımına da anlaştım ilk seansta gözle görülebilir mükemmel ilerleme kaydettik ben çok memnun kaldim güvenilir tatlı bir yer ilerleyen zamanda başka hizmetlerinden de faydalanmayı düşünüyorum herkese tavsiye ederim ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir