Lasermottagningen

3.9
(7)

Lasermottagningen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Regementsgatan 12, Malmö – Sweden

Telefon : 040-16 03 05

Lasermottagningen Yol Tarifi

Lasermottagningen Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Regementsgatan 12, Malmö – Sweden olan Lasermottagningen, işletmesine 040-16 03 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lasermottagningen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lasermottagningen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lasermottagningen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lasermottagningen ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lasermottagningen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lasermottagningen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lasermottagningen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lasermottagningen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lasermottagningen Yorumları

  1. Çok profesyonelce. Para için ne aldığına dair hiçbir bilgi yok. Nasıl bu kadar pahalıya mal olabileceğini sormak için orayı aramak zorunda kaldım. Sonra 1 ml ödediğimi söyledi. Bana 0,5 ml kaldığını ve sadece 0,5 ml kullandığımı söylemedi. Yani aramasaydım, ödediğim parayı alamayacaktım. Yani bilgi yok. Sonra tekrar ziyareti unutup unutmadığını kendisine hatırlatmamı istedi. hangi o unuttu. Sonra bir kez daha kendisine ikinci kez hatırlatmamı istedi. Bir müşteri olarak buna ihtiyacınız olmamalı. Ama bunu takviminize yazıyorsunuz. Ayrıca başkalarından çok kötü şeyler duydum, bu yüzden sadece ben değilim! Genelde asla bu şekilde derecelendirmem ama yardım edemem. Metin mesajlarına bile cevap vermiyor, sadece istediklerine cevap veriyor.

Bir cevap yazın