Light Touch Laser Spa

5
(259)

Light Touch Laser Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1133 Broadway #303, New York – USA

Telefon : (646) 926-7202

Light Touch Laser Spa Yol Tarifi

Light Touch Laser Spa

Light Touch Laser Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1133 Broadway #303, New York – USA olan Light Touch Laser Spa, işletmesine (646) 926-7202 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Light Touch Laser Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Light Touch Laser Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Light Touch Laser Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Light Touch Laser Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Light Touch Laser Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Light Touch Laser Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Light Touch Laser Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Light Touch Laser Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 259

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Light Touch Laser Spa Yorumları

  1. Uygun olmadığım için tedavi olamadım. Ama danışmanım bu konuda açık sözlüydü ve hiçbir zamanımızı boşa harcamadı. Hatta alternatifler önerdi. Sadece paramı alıp beni kötü sonuçlarla bırakmamasını sevdim. Tavsiye ederim, 10/10, diğer tedaviler vb. için tekrar giderdi.

  2. Birkaç aydır tüm vücut ve yüz lazer epilasyon yaptırıyorum ve süreç kaçınılmaz olarak acı verici olsa da, bakım personeli süreci çok daha keyifli ve çok daha az garip hale getiriyor!

    Özellikle LGBTQIA + kalabalığı ve zamirlere dikkat eden samimi ve uzlaşmacı personel. Hızlı ve bilgili, süreç için gerçekçi beklentiler ve zaman çizelgeleri belirler. Geri ödeme için sigortama göndermek için onlardan fatura alabiliyorum. Şiddetle tavsiye ederim!

  3. Böyle harika bir deneyim! Ağrılı batık tüyler ve jilet darbeleri nedeniyle 4 yıldır sürekli ağda yapıyordum. Light touch lazer spa ile karşılaştığımda, ekipleri lazer epilasyonun nasıl çalıştığını ve benim gibi birine nasıl fayda sağlayabileceğini dikkatlice anlattı ve hizmetleri tam olarak bunu yaptı. Tedavileri tamamladıktan sonra artık hiçbir zaman batık kıllarım olmuyor, asla jilet yanıkları yaşamıyorum ve son derece küçük kıl büyümesine sahibim, istendiğinde kolayca tıraş edilebilir ve beni tahriş etmeden bırakır. Personel son derece güzel, cana yakın ve sundukları şeyler gerçekten işe yaradığından, bu şirketin hizmetlerini lazer epilasyon arayan herkese şiddetle tavsiye ederim. Hafif dokunuşlu lazer spa, tüm lazer epilasyon ihtiyaçlarım için gideceğim yer oldu.

  4. Kesinlikle harika bir hizmet ve lazer epilasyonun ilk zamanlayıcısı olarak – Çok fazla araştırma yaptım ve Lital ve Zakia ile hafif dokunuşu seçtiğim için çok mutluyum. Son derece bilgili ve müşterilerinin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyorlar. Koltuk altı için ilk 6 seansımdan sonra sonuçlar harika. Lital, aynı zamanda, sizi her zaman bir gülümsemeyle terk etmenizi sağlayan böylesine pozitif bir enerji balonu. Böyle harika bir hizmet için teşekkürler! Şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.