Viola Laser

3.7
(33)

Viola Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bühlstrasse 5, Bern – Switzerland

Telefon : 077 220 35 54

Viola Laser Yol Tarifi

Viola Laser

Viola Laser Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bühlstrasse 5, Bern – Switzerland olan Viola Laser, işletmesine 077 220 35 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Viola Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Viola Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Viola Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Viola Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Viola Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Viola Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Viola Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Viola Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Viola Laser Yorumları

 1. Hem Violetta hem de kızı çok profesyoneller ve çalışmaları her zaman yüksek bir standartta – çalışmalarından ve sonuçlarımdan her zaman çok mutluyum. Spa temiz ve adım atar atmaz hoş karşılandım. Kesinlikle %100 tavsiye ederim ve döner dönmez tekrar ziyaret edeceğim.

 2. Öncelikle uygulamaya araba veya otobüs/tren ile ulaşmak çok kolay. Ayrıca Martyna ve Violetta çok iyimserler ve sizi çok güzel karşılıyorlar.
  Kendinizi hemen rahat ve anlaşılır hissedersiniz.

  Muayenehanede lazer yaptırdım, isteklerim karşılandı ve bana fazla geldiyse hemen düzeltildi.
  Odak noktası açıkça müşterinin refahıdır.

  Benim için kesinlikle tavsiyeye değer. Yani kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve tedavi görebileceğiniz süper bir uygulama arıyorsanız doğru yere geldiniz!

 3. Viola Lazer Kozmetik, benim isteklerime cevap verdiğinizin anlaşıldığı çok tanıdık bir yer!

  Harika deneyimler yaşayan ve son derece memnun olan birçok kadınım var.

  Ne yazık ki son değerlendirmeleri anlamıyorum çünkü stüdyo Covid-19 nedeniyle çok sıkı mücadele etmek zorunda kaldı, ikisini daha iyi tanıyan burada sorguladı.

  Açıklık ve dürüstlük arıyorsanız doğru yerdesiniz! ☺️
  Stüdyoya bol şans ve güç diliyorum ????????

Comments are closed.